• Kategorie
  • Szukaj
  • Tablica manipulacyjna na 2 lata

Tablica manipulacyjna na 2 lata to rozrywka, która zajmie malucha na dłuższy czas, a jednocześnie sprawi mu mnóstwo radości. Wybierz najbardziej odpowiadającą zainteresowaniom Twojego malucha wersję tablicy manipulacyjnej ze sklepu internetowego Tutula i z radością obserwuj jego prawidłowy rozwój.

TABLICE MANIPULACYJNE NA 2 LATA TUTULA

W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór tablic manipulacyjnych na 2 lata, które umilą Wasze rodzinne zabawy. Pomóż swojemu dziecku zdobyć nowe umiejętności i rozwijać zainteresowania, wybierając kreatywne tablice manipulacyjne na 2 lata  z Tutula.

BEZPIECZNE ZAKUPY TABLIC MANIPULACYJNYCH NA 2 LATA W SKLEPIE INTERNETOWYM TUTULA

Zależy nam na tym, żeby zakupy tablic manipulacyjnych na 2 lata w naszym sklepie internetowym były bezpieczne, dlatego wdrożyliśmy certyfikat SSL, który chroni Twoje dane podczas korzystania z naszej strony. Wszystkie paczki z tablicami manipulacyjnymi na 2 lata starannie pakujemy, żeby mieć pewność, że dotrą do Ciebie w idealnym stanie.

PŁATNOŚĆ ZA TABLICE MANIPULACYJNE NA 2 LATA TUTULA

Płatności za tablice manipulacyjne na 2 lata możesz dokonać przelewem internetowym, blikiem lub kartą kredytową. Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A. Jeśli nie możesz dokonać płatności online, możesz wybrać opcję płatności przelewem tradycyjnym. Opłać zamówione tablice manipulacyjne na 2 lata wysyłając przelew na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643. Możesz również wybrać opcję płatności za pobraniem i opłacić zamówienie gotówką bezpośrednio u kuriera, który dostarczy Twoje tablice manipulacyjne na 2 lata.

DOSTAWA TABLIC MANIPULACYJNYCH NA 2 LATA TUTULA

Zależy nam na tym, aby zakupy w Tutula były dla Ciebie wygodne, dlatego oferujemy różne opcje wysyłki zamówień z tablicami manipulacyjnymi na 2 lata. Paczkę możemy do Ciebie wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej lub nadać paczkę do wybranego kiosku RUCHu lub paczkomatu InPost. Istnieje również możliwość odbioru tablic manipulacyjnych na 2 lata w naszym sklepie stacjonarnym pod adresem ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin.

KOSZT WYSYŁKI TABLIC MANIPULACYJNYCH NA 2 LATA TUTULA

Koszt wysyłki tablic manipulacyjnych na 2 lata jest uzależniony od wagi i wymiarów Twojego zamówienia. Informację o koszcie wysyłki znajdziesz przy każdym produkcie.

ZWROT TABLIC MANIPULACYJNYCH NA 2 LATA TUTULA

Chcesz zwrócić zamówione tablice manipulacyjne na 2 lata? Możesz odstąpić od umowy w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Sprawdź zasady zwrotów tablic manipulacyjnych na 2 lata z naszego sklepu klikając w link https://www.tutula.pl/upload/sklepp/instrukcje/zasada-zwracania-zwrotow.pdf.

REKLAMACJA TABLIC MANIPULACYJNYCH NA 2 LATA TUTULA

Jeśli zamówione przez Ciebie tablice manipulacyjne na 2 lata posiadają wadę, możesz złożyć reklamację na podstawie rękojmi na adres naszego sklepu ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin lub w formie elektronicznej na adres info@tutula.pl. Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji tablic manipulacyjnych na 2 lata znajdziesz pod linkiem https://www.tutula.pl/news/n/58/Reklamacje-i-zwroty.

KONTAKT ze sklepem internetowym

Masz problem ze swoim zamówieniem i chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń do nas pod numer tel. 794 799 365 lub wyślij e-mail na adres info@tutula.pl, w którym opiszesz, jak możemy Ci pomóc.

DANE FIRMY

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin
woj. lubelskie
NIP: 9462694421