• Kategorie
 • Szukaj
 • Tablica manipulacyjna na 1 rok

Tablica manipulacyjna na 1 rok daje możliwość nauki poprzez zabawę już od najmłodszych lat. Wybierz tablice manipulacyjne dostępne w naszym sklepie internetowym. W taki sposób nie tylko zapewnisz swojemu dziecku ciekawą, wciągającą aktywność, ale również świetnie wpłyniesz na jego rozwój pod względem sprawności, motoryki i koordynacji wzrokowo-ruchowej.

TABLICE MANIPULACYJNE NA 1 ROK ZE SKLEPU INTERNETOWEGO TUTULA

Szeroki wybór tablic manipulacyjnych na 1 rok jaki posiadamy w asortymencie naszego sklepu trafi w gust każdego dziecka. Wysokiej jakości tablice manipulacyjne na 1 rok nie tylko zapewniają im bezpieczną zabawę, ale także bezpieczeństwo. Wszystkie tablice manipulacyjne na 1 rok poddawane są testom sprawdzających ich bezpieczeństwo użytkowania. Wybierz odpowiednie dla swojego dziecka.

BEZPIECZNE ZAKUPY TABLIC MANIPULACYJNYCH NA 1 ROK

Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu możliwości zakupów przez internet w bezpieczny sposób. Wybierając sklep internetowy Tutula dostają Państwo gwarancję zakupu tablic manipulacyjnych na 1 rok  przy zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Nasz sklep internetowy Tutula posiada wszystkie niezbędne certyfikaty aby zapewnić bezpieczeństwo każdej transakcji, więc nie muszą się Państwo obawiać, że stracą pieniądze. Dokładamy wszelkich starań, by każdy klient był zadowolony, dlatego oferujemy Państwu bezpieczny zakup tablic manipulacyjnych na 1 rok.

PŁATNOŚĆ ZA TABLICE MANIPULACYJNE NA 1 ROK

Aby ułatwić Państwu zakupy tablic manipulacyjnych na 1 rok przygotowaliśmy dla Państwa różne metody płatności. Płatności należy dokonać w ciągu 14 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Oferujemy kilka metod płatności za tablice manipulacyjne na 1 rok
, które Państwo wybrali:

 • przelewem internetowym
 • blikiem
 • kartą kredytową
 • przelewem tradycyjnym na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643

Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

DOSTAWA TABLIC MANIPULACYJNYCH NA 1 ROK

Dostawa Państwa zamówienia jest dostępna w różnych formach. To Państwo wybierają opcję, która jest dla Państwa odpowiednia. Dostępne rozwiązania dostawy tablic manipulacyjnych na 1 rok:

 • za pośrednictwem firmy kurierskiej
 • za pośrednictwem Poczty Polskiej
 • za pośrednictwem Paczki w RUCHu
 • do paczkomatów InPost

ZWROT TABLIC MANIPULACYJNYCH NA 1 ROK

W sklepie internetowym Tutula posiadamy szybki proces zwracania tablic manipulacyjnych na 1 rok:

 1. Wybierasz produkty do zwrotu
 2. Określasz szczegóły przesyłki
 3. Odsyłasz paczkę
 4. Otrzymujesz zwrot pieniędzy


Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, poinformuj nas o swojej decyzji w terminie 30 dni od dnia, w którym otrzymasz tablicę manipulacyjną na 1 rok.

Wychodząc na przeciw klientom i ułatwiając proces zwracania tablic manipulacyjnych na 1 rok przygotowaliśmy
stronę zwrotu zakupów, która jest dostępna pod adresem: https://furgonetka.pl/zwroty/78e7b975-f663-429b-89fd-1a601438d4f3

KONTAKT

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w doborze idealnej tablicy manipulacyjnej na 1 rok zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 794 799 365 lub adresem mailowym info@tutula.pl

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin
NIP: 9462694421